Yüzme

Öğrencilerimiz, öncelikle suya adaptasyon, değişik kol çekişleriyle suyu kullanma, yüzme tekniklerine özgü nefes alma, değişik ayak vuruş teknikleri gibi konularda eğitim alırlar.

Eğitimin planlaması yapılırken, çocuklar sahip oldukları yüzme seviyelerine göre gruplara ayırılır. Eğitim süreci içerisinde yüzme seviyesi gelişen çocuk diğer çalışma grupları içerisine aktarılır. Bu çok yönlü gelişim planlamasında temel amaç, çocuğun kendi başına suyun üzerinde durabilecek seviyeye gelmesi ve devamında da sahip olduğu yüzme becerisi geliştirilerek daha uzun mesafelerde yüzebilmesidir. Bu durumun ötesine geçen çocukların hedefi arttırılır ve sırasıyla sırt üstü, kurbağalama ve kelebek stilleri ile tanışmaları sağlanır.


Tel :  0536 826 74 42

 


Hakkımızda

Sporun uzun vadede, hem fiziksel hem de ruhsal getirileriyle olumlu bir yatırım olduğu bilinciyle hareket eden Atakent Elit Spor, ruh ve beden sağlığı yerinde, dinamik, hızlı düşünebilen ve karar verebilen, aktif, takım ruhunu taşıyan ve sorumluluk sahibi bireyler yetiştirerek sporun dünya çapında gelişmesini sağlamak amacıyla spor etkinliklerine önem vermektedir.

Bize Ulaşın

Atakent Elit Spor İşletmeciliği A.Ş.

[email protected]

Telefon:

0536 881 16 11